O mnie

Nazywam się Ivan Marinković. Urodziłem się w Slavonski Brod. Obecnie mieszkam w Krakowie. Z zawodu jestem inżynierem elektrykiem, ale ukończyłem też studia licencjackie z filozofii i nauk religijnych i uzyskałem tytuł univ. bacc. phil. et relig. Pracę w informatyce zacząłem od najmłodszych lat, a mój ojciec i brat byli za to odpowiedzialni. Wiedzę zdobywałem dzięki woli, pracy i kreatywnemu uczeniu się oraz wieloletnie doświadczenie.

Jestem bardzo zainteresowany sztuką. Najpierw pisałem blogi i projektowałem te same blogi, a potem zacząłem projektowanie stron internetowych, gdy miałem zaledwie 10 lat. Pięć lat później poważnie podchodziłem do programowania komputerowego, dlatego opracowałem oprogramowanie dla komputerów i smartfonów. Ponadto byłem prywatnym warsztatem z moim ojcem i bratem w Żupańi (Županja).

Zainteresowany informatyką zapisałem się do szkoły średniej. Pomyślnie ukończyłem go w ciągu czterech lat i uzyskałem tytuł inżyniera elektryka. I pomyślałem, że to będzie mój zawód.

Ale w drugim roku liceum doświadczyłem osobistego spotkania z Bogiem w Modrawie (Modrave) – obozie młodzieżowym. Zachęcił mnie jezuicki ojciec Ivan Ike Mandurić, a biorąc udział w działalności parafialnej, zdałem sobie sprawę, że chcę zostać kapłanem w Towarzystwie Jezusowym.

Po ukończeniu szkoły średniej wstąpiłem do nowicjatu Towarzystwa Jezusowego w Splicie, gdzie przebywałem przez dwa lata. Po nowicjacie ukończyłem trzy lata filozofii i nauk religijnych na Wydziale Filozofii i Nauk Religijnych w Jordanovcu w Zagrzebiu.

Obecnie odbywam misję i praktykę w Krakowie jako promotor duchowych powołań dla Południowej Prowincji Towarzystwa Jezusowego. Moim głównym zadaniem jest przygotowanie młodych chłopców, którzy czują, że zostali powołani do klasy kapłańskiej i religijnej. Ponadto prowadzę ćwiczenia duchowe (rekolekcje) dla młodzieży w wieku od 15 do 25 lat w programie „Szkoła kontaktu z Bogiem” z o. Krystianem Mółką.

Otworzyłem tego bloga, aby odzyskać swoją obecność w Internecie i dzielić się słowem Boga z ludźmi. Teraz, gdy biegle posługuję się trzema językami i biorę udział w różnych wydarzeniach. Możesz przeczytać więcej o tym, kim jestem, jak żyję z Bogiem dzięki objawieniom, którymi się z tobą dzielę.

Dziękuję za każdą wizytę. Podziel się tymi objawieniami ze swoimi przyjaciółmi i pozwól nam wspólnie modlić się o życie, szczęście, rodzinę, przyjaciół i wszystko, co nosimy w naszych sercach. Na koniec dnia nie zapomnijmy podziękować Bogu za wszystko, co otrzymaliśmy.